Turpinot izveidoto tradīciju, Vides zinātnes un izglītības padome (VZIP) izsludina pieteikšanos konkursam „Vides zinātnes balva”. Konkurss „Vides zinātnes balva” tiek organizēts ar mērķi veicināt vides zinātnes un izglītības pilnveidošanu Latvijā.
Konkursa dalībnieks var pieteikt sevi pats vai arī to var izvirzīt jebkura cita persona. Konkursā var tikt pieteikti Latvijas skolu skolotāji un skolēni, augstskolu akadēmiskais personāls un studenti, vides zinātnieki, vides apvienības, uzņēmumi, nevalstiskās organizācijas u.c., kas atbilst konkursa nolikumā definētajām nominācijām un prasībām.
 
Konkursam „Vides zinātnes balva 2017” var pieteikties piecās nominācijās:


Jaunais vides zinātnieks pieteikums
Vides zinību skolotājs pieteikums
Vides aktīvistu grupa (klase, grupa augstskolā, skola, pašvaldības un to darba grupas, NVO u.c.) pieteikums
Vides zinātnieks vai augstskolas pedagogs pieteikums
Bioekonomikas balva pieteikums
 
Konkursa kopējais balvu fonds ir 4000 EUR, kuru veido zinātniskā literatūra, izzinošie mācību un zinātniskie materiāli vides nozarē un citas vērtīgas balvas.
Konkursa „Vides zinātnes balva 2017” nolikums ir pieejamas zem šī raksta.
Dalībai konkursā var pieteikties līdz 2017. gada 13. martam, sūtot pieteikuma anketu un pievienojot konkursa nolikumā norādītos dokumentus uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
2017. gada „Vides zinātnes balva” laureātu svinīgā apsveikšana notiks Rīgā, Latvijas Universitātes Mazajā aulā 2017. gada 24. martā.
Lai noskaidrotu papildus informāciju, lūdzam rakstīt uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Vides balva 2017

Nolikums

 

  

 

FaLang translation system by Faboba
article